Privatumo Politika

Politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo šioje interneto svetainėje.

1. KAM TAIKOMA ŠI PRIVATUMO POLITIKA?

Ši Privatumo politika nustato UAB Grožio galia(toliau – mes arba Sothys) vykdomo asmens duomenų rinkimo ir naudojimo internetinėse svetainėsewww.groziogalia.lt bei www.sothys.lt sąlygas, kurios taikomos šių interneto svetainių bei mūsų socialinių tinklų (pvz., Facebook, Instagram ir pan.) lankytojams. Prašome atidžiai perskaityti šį dokumentą, kadangi jo pagalba jus informuojame apie jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Kadangi ši Politika gali keistis be atskiro pranešimo, prašome pasitikrinti kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėse. Jose rasite naujausią Privatumo politikos versiją.

Visų šioje Privatumo politikoje aprašomų asmens duomenų atžvilgiuUAB Grožio galia veikia kaip Duomenų valdytojas. Mūsų rekvizitai:

UAB Grožio galia

Juridinio asmens kodas: 303326876

Adresas: Vasario 16-osios g. 2-119, LT-01106 Vilnius

El. pašto adresas: hello@grozio.lt

Telefono numeris: +370 612 51510

2. KODĖL IR KOKIUS DUOMENIS APIE JUS RENKAME?

Kokiu tikslu renkame asmens duomenis?

Kokius tiksliai duomenis renkame?

Kokia BDAR sąlyga remiamės tvarkydami jūsų asmens duomenis?

Kiek laiko šiuos duomenis saugome?

2.1. Elektroninės prekybos vykdymo tikslu, t.y., siekdami suteikti galimybę apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Renkami šie užsakymo duomenys:

- Vardas, pavardė

- Pristatymo vietos adresas

- Telefono numeris ir el. pašto adresas. Reikalinga sutartinių įsipareigojimų vykdymui (pvz., susisiekimui dėl pristatymo vėlavimo), bet ne tiesioginės rinkodaros tikslu.

- Mokėjimo duomenys (mokėjimo paskirtis ir būdas, mokėjimo suma). Reikalinga užsakytų prekių apmokėjimui per pasirinktą išorinę mokėjimo operacijų platformą. Mokėjimo paslaugų teikėjas (žiūrėti Privatumo politikos 3 dalį) gali rinkti saugiai šifruotus jūsų banko kortelės duomenis. Ši informacija (pvz., kortelės numeris, galiojimo data, saugos kodas) mums nėra prieinama.

- Įsigytų prekių krepšelis

- Kosmetologo kodas. Visas prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti tik gavus kosmetologo patvirtinimą, kurį įrodote pateikę kosmetologo kodą. Neturint kosmetologo kodą, galite išsiųsti užklausą Sothys partneriams-kosmetologams, kurie susisieks ir suderins konsultacijos laiką. Šiuo atveju jūsų el. pašto adresas bus perduotas konsultuojančiam kosmetologui.

Sutarties vykdymas ir jos sudarymas (BDAR 6 str. 1(b))

Užsakymo duomenys saugomi 24 mėnesius nuo užsakymo sukūrimo dienos.

Finansiniai dokumentai saugomi 10 metų nuo pirkimo operacijos atlikimo dienos, išskyrus atvejus, kai yra būtinybė duomenis saugoti ilgiau, pavyzdžiui, apginti teisinius reikalavimus

2.2. Kliento paskyros sukūrimo ir administravimo tikslu . Jeigu norite matyti savo užsakymų ir mokėjimų informaciją bei nepildyti savo duomenų kiekvieną kartą formuojant naują užsakymą, galite susikurti registruoto vartotojo paskyrą.

Renkami duomenys:

- Vardas, pavardė

- El. pašto adresas

- Pirkimų istorija

Paskyra kuriama turint jūsų aktyviais veiksmais išreikštą sutikimą (BDAR 6 str. 1(a))

Paskyros duomenys saugomi visą laikotarpį, kol galioja jūsų paskyra. Paskyra galioja 3 metus nuo paskutinio jūsų prisijungimo dienos. Likus 30 dienų iki paskyros galiojimo pabaigos, išsiunčiame pranešimą, informuojantį apie artėjantį paskyros sunaikinimą.

Jūsų sutikimą bei jo įrodymą mes galime saugoti ir ilgesnį laikotarpį, jeigu to reikia, kad galėtume apsiginti nuo mums pareikštų reikalavimų, pretenzijų ar ieškinių.

2.3. Kosmetologo paskyros sukūrimo ir administravimo tikslu

Renkami duomenys:

- Vardas, pavardė

- El. pašto adresas

- Telefono ryšio numeris

- Salono adresas

- Informacija apie suteiktas konsultacijas

Sutarties vykdymas ir jos sudarymas (BDAR 6 str. 1(b))

Paskyros duomenys saugomi visą sutartinių santykių tarp Sothys ir kosmetologo laikotarpį ir 10 metų po jų pabaigos. Nutraukus ar pasibaigus sutartiniams santykiams, paskyra yra blokuojama.

2.4. Siekdami informuoti apie mūsų naujienas, akcijas ir teirautis Jūsų nuomonės naujienlaiškio pagalba (tiesioginė rinkodara)

Renkame jūsų el. pašto adresą.

Dėmesio! Jūsų duomenų apsaugos tikslais naudojame dvigubą tapatybės patvirtinimą. Tai reiškia, kad įvedę savo el. paštą adresą, gausite tapatybės patvirtinimo reikalaujantį laišką. Tik paspaudę laiške esančią nuorodą būsite įtraukti į prenumeratorių sąrašą.

Turėdami jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1(a))

5 metai (nebent per šį laiką duotumėte naują sutikimą ilgesniam duomenų saugojimui).

2.5. Siekdami informuoti apie prekyboje atsiradusias prekes , kuriomis domėjotės

Renkame jūsų el. pašto adresą, kurį mums pateikiate kartu su prekės, kuria domitės, informacija

Turėdami jūsų sutikimą (BDAR 6 str. 1(a))

Jūsų el. pašto adresas saugomas iki informavimo apie trūkstamos prekės atsiradimą prekyboje. Informavę apie tai, kad prekė atsirado, jūsų el. pašto adresą sunaikiname.

2.6. Jeigu pateikiate mums klausimą, prašymą ar skundą el. ryšio priemonėmis

Renkame jūsų vardą, pavardę, telefono numerį (jeigu pateikiate), el. pašto adresą (privaloma pateikti), pranešimo turinį, pranešimo gavimo/pateikimo laiką ir atsakymą į pranešimą.

Turime teisėtą interesą atsakyti į jūsų klausimus, išnagrinėti jūsų prašymus ar skundus) (BDAR 6 str. 1f))

Paprasti elektroniniai laiškai ar pranešimai, kuriais klausiate teisiškai neįpareigojančios informacijos yra saugomi ne ilgiau, kaip 1 metus nuo klausimo nagrinėjimo pabaigos.

Tuo atveju, kai pateikiate mums skundą, pretenziją ar kitą teisinę reikšmę turintį dokumentą, jį saugome 3 metus.

Asmens duomenys gali būti saugomi ir ilgesnį laikotarpį, jeigu to reikia, kad galėtume apsiginti nuo mums pareikštų reikalavimų, pretenzijų ar ieškinių.

2.7. Siekdami administruoti savo socialinius tinklus (Facebook, Instagram)

Renkami ir tvarkomi šie socialinių tinklų naudotojų duomenys: vardas, pavardė, kontaktinė informacija (jeigu tokią mums pateikiate), palikti komentarai po mūsų įrašais, mūsų įrašų pasidalinimai, „patinka“, „sekti“ ir kitų jūsų reakcijų duomenys (įskaitant informaciją apie tai, kada pradėjote sekti ar pamėgote mūsų socialinio tinklo paskyrą), nuotrauka, jūsų mums siunčiamos žinutės, komunikacijos su mumis istorija (žinučių turinys, jų gavimo/pateikimo laikas), jūsų palikti atsiliepimai bei Sothys įvertinimai.

Turėdami Jūsų sutikimą, kurį davėte, prisijungę prie socialinio tinklo (BDAR 6 str. 1(a))

10 metų

2.8. Siekdami tobulinti savo svetainę, užtikrinti jos veikimą, padidinti jos saugumą ir pritaikyti jos turinį bei formą vartotojų poreikiams

Jums lankantis Sothys interneto svetainėje, mes automatiškai renkame šiuos jūsų duomenis: IP adresas, operacinė sistema, naudotojo ID ir kitą informaciją apie jūsų veiklą mūsų ir kitose svetainėje. Šią informaciją renkame ir saugome kaip žurnalinių įrašų dalį arba naudojant slapukus. Plačiau apie slapukų naudojimą skaitykite Slapukų politikoje.

Slapukų pagalba gaunami asmens duomenys tvarkomi mūsų teisinio intereso pagrindu (BDAR 6 str. 1(f))

Plačiau apie saugojimo laikotarpius skaitykite Slapukų politikoje.

2.9. Siekdami apginti savo teises dalyvaujant su jumis susijusiuose teisiniuose procesuose

Visa aukščiau paminėta informacija, jums siųsti dokumentai ir jų priedai, jūsų pateikti dokumentai ir jų priedai, procesiniai dokumentai, teismų nutartys, nutarimai, sprendimai.

Informacija apie nusikalstamas veikas ir apkaltinamuosius nuosprendžius.

Turime teisėtą interesą apginti savo teises teisiniuose procesuose (BDAR 6 str. 1(f)).

Duomenys yra reikalingi tam, kad galėtume pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus (BDAR 9 str. 2(f)).

Tol kol vyksta teisiniai procesai ir 10 metų po jų pabaigos.

3. KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS EEE RIBOSE IR UŽ EEE RIBŲ?

Kai tai yra būtina, Sothys gali perduoti ir/arba kitaip atskleisti tvarkomus asmens duomenis valstybinės priežiūros ir teisėsaugos institucijoms, teismams bei kitoms valstybės įgaliotoms institucijoms.

Taip pat, kiek tai yra būtina tinkamam paslaugų teikimui užtikrinti, Sothys gali perduoti asmens duomenis tvarkyti pasitelktiems tretiesiems asmenims – partneriams, paslaugų teikėjams (įskaitant programinės įrangos, IT infrastruktūros priežiūros, debesijos paslaugų teikėjus, serverių nuomos ir priežiūros, elektroninių ryšių, siuntų pristatymo, svetainės administravimo, apskaitos, archyvavimo paslaugų teikėjus, rinkodaros paslaugų teikėjus ir kt.). Visiems šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek duomenų, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.

Verslo pardavimas arba įmonių susijungimas . Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmens duomenis trečiosioms šalims tuo atveju, kai parduodame arba perkame bet kokį verslą ar turtą (dėl likvidavimo, bankroto ar kitos priežasties), arba susijungiame su kita įmone. Tokiu atveju galime perduoti jūsų duomenis būsimam tokio verslo ar turto pardavėjui ar pirkėju, kadangi verslo pardavimo arba įmonių susijungimo metu Sothys klientų informacija taip pat gali būti pardavimo objektu.

Šiuo metu bendradarbiaujame ir jūsų asmens duomenis perduodame šiems paslaugų teikėjams:

  • Naujienlaiškių siuntimo paslaugų teikėjui;
  • Svetainės talpinimo (ang. hosting) paslaugų teikėjui;
  • Kosmetologams, su kuriais Sothys bendradarbiauja. Jūsų duomenys perduodami tuo atveju, kai atsiunčiate mums užklausą dėl poreikio kosmetologui;
  • Mokėjimo paslaugų teikėjui (veikia kaip savarankiškas duomenų valdytojas);
  • Siuntų pristatymą vykdantiems paslaugų tiekėjams;
  • Facebook, Inc. (JAV). Su Facebook privatumo politika galite susipažintičia . Facebook nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Facebook naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).
  • Google LLC (JAV). Su Google privatumo politika galite susipažintičia. Naudojami Google slapukai ir Google Workspace. Google nebesiremia „Privacy Shield“ duomenų perdavimo į JAV mechanizmu, bet ir toliau dalyvauja šioje programoje. Asmens duomenų perdavimui už EEE ribų Google naudoja Europos Sąjungos komisijos patvirtintas standartines sutarčių sąlygas (angl. SCC).

Tais atvejais, kai su mumis bendraujate socialinių tinklų pagalba, turėtumėte pasidomėti konkretaus socialinio tinklo taikomomis duomenų apsaugos sąlygomis bei susipažinti su jo privatumo politika. Visus asmens duomenis, kuriuos mums perduodate socialinių tinklų pagalba valdo konkretus socialinio tinklo valdytojas (pvz., Facebook, Instagram).

4. KAIP APSAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Tvarkydami ir saugodami jūsų asmens duomenis, mes įgyvendiname organizacines ir technines priemones, kurios užtikrintų asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo (pvz., reguliariai darome atsargines duomenų kopijas), pakeitimo,atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Saugų naudojimąsi mūsų svetaine užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp vartotojo naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama. Sertifikato detales rasite www.ssls.com.

5. JŪSŲ TEISĖS

Kiekvienas duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi mūsų veikloje, turi šias teises:

· Žinoti (būti informuotu) apie savo asmens duomenų tvarkymą (BDAR 12–14 straipsniai);

· Susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis (BDAR 15 straipsnis);

· Reikalauti ištaisyti netikslius su juo susijusius asmens duomenis (BDAR 16 straipsnis);

· Reikalauti ištrinti su juo susijusius asmens duomenis („teisė būti pamirštam“) (BDAR 17 straipsnis).

Dėmesio! Teisę būti pamirštam turite tik jeigu tai galima pagrįsti viena iš šių priežasčių:

o asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi;

o jūs atšaukiate sutikimą tvarkyti asmens duomenis, kuriuo grindžiamas duomenų tvarkymas, ir nėra jokio kito pagrindo tvarkyti duomenis;

o jūs nesutinkate su duomenų tvarkymu pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį ir nėra viršesnių teisėtų priežasčių tvarkyti duomenis.

· Apriboti duomenų tvarkymą (BDAR 18 straipsnis):

Dėmesio! Teisę apriboti jūsų duomenų tvarkymą turite tik tuomet, kai:

o asmens duomenys yra netikslūs;

o asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas, tačiau jūs nesutinkate, kad duomenys būtų ištrinti;

o duomenų valdytojui nebereikia asmens duomenų savo tikslui įgyvendinti, tačiau jų reikia jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

o jūs prieštaraujate duomenų tvarkymui pagal BDAR 21 straipsnio 1 dalį, jei duomenų valdytojo teisėtos priežastys nėra viršesnės už jūsų priežastis.

· Perkelti savo asmens duomenis, kai duomenų tvarkymas grindžiamas sutikimu arba sutartimi ir duomenys tvarkomi automatizuotomis priemonėmis (BDAR 20 straipsnis);

· Nesutikti su asmens duomenų tvarkymu dėl su jūsų konkrečiu atveju susijusių priežasčių, kai duomenys tvarkomi siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų, išskyrus atvejus, kai duomenų valdytojas įrodo, kad duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už jūsų interesus, teises ir laisves, arba, siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus (BDAR 21 straipsnis).

Jeigu manote, kad UAB „Grožio galia“ neteisėtai tvarko jūsų asmens duomenis arba neįgyvendina jūsų teisių, turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, el. p. ada@ada.lt).

Pasinaudoti savo turimomis teisėmis galite pateikę rašytinės formos prašymą el. paštu hello@grozio.lt.

6. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SVETAINĖS, PASLAUGOS IR PRODUKTAI MŪSŲ SVETAINĖSE

Šioje interneto svetainėje gali būti trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines ir paslaugas. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už šių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamas duomenų saugumo priemones. Tad jei paspaudę nuorodą iš Sothys interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politikomis.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jeigu turite su asmens duomenų apsauga susijusių klausimų, prašome kreiptis el. paštu hello@grozio.lt arba telefonu +370 612 51510.